Better Discord Nedir, Özellikleri Neler, İnançlı mi?

Epiclife

Member
Discord, bilhassa oyunseverler içinde yaygın olarak kullanılan bir küme sohbet uygulamasıdır. Fiyatsız sunucular kurarak kalabalık kümelerle birebir anda mesajlaşabilirsiniz. Resmi Discord uygulaması her geçen gün yeni özellikler sunmaya devam ediyor lakin resmi uygulamanın sunduğundan fazlaca daha farklı ve keyifli olan kimi özellikler sırf Better Discord eklentisi ile kullanılabiliyor.

Better Discord için eklenti demek en doğrusu olacaktır zira çalışması için resmi uygulama gerekir. Fakat Better Discord resmi bir uygulama değildir, bu niçinle bir epey kullanıcı bu eklentinin inançlı olup olmadığını merak ediyor. Yanıtı az fazlaca belirli bir soru bulunmasına karşın gelin evvel Better Discord nedir, hangi özellikleri ile öne çıkıyor bakılırsalim ve ne kadar inançlı olduğuna dair biraz düşünelim.

Better Discord nedir?

Yepyeni Discord’un yayınlanmasından sadece birkaç ay daha sonra Zack Rauen tarafınca geliştirilerek yayınlanan Better Discord, Discord kullanıcılarına resmi uygulamada olmayan bir epey farklı özellik sunan bir eklentidir. Better Discord, sadece masaüstü versiyonda çalışır fakat buna benzeri birtakım taşınabilir eklentiler de vardır.

Better Discord, Chrome uzantıları üzere bir mağazadan indirebileceğiniz bir eklenti değildir zira resmi değildir. Hatta Discord, bu eklentinin kendileri için bir rakip olduğunu söylüyor. bir daha de bugün 1.5.2 sürümünü yayınlamakta olan Better Discord’un daha evvel sunduğu bir fazlaca özelliğin vakit ortasında resmi uygulamaya eklendiği de görülmüştür. Yani ortada sahiden değişik bir rekabet var.

Better Discord’un özellikleri neler?

• Bütün Discord özellikleri
  • Özelleştirilebilen Discord sunucuları
  • Kanal imgelerini düzenleme
  • Sayısız eklenti ve tema
  • Eklenti ve tema oluşturma
  • Resmi uygulamada olmayan emoji ve tabirler
  • Müzik botu
Genel olarak bakacak olursak Better Discord’un öne çıkan özellikleri bu türlü lakin sayısız eklenti ve tema unsuru, aslında bu eklentinin niye sevildiğini açık bir biçimde gösteriyor. Zira kelam konusu temalar ve eklentiler yardımıyla kullanmakta olduğunuz Discord özelliklerinin eşsiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Better Discord internet sitesine baktığımı vakit özel sözler, gelişmiş güvenlik, CSS düzenleyici, arayüz geliştiriciler, şeffaflık ve genel sunucular başlıkları öne çıkıyor. Yani var olan uygulamadan sıkılan ve yeni şeyler arayan ya da yeni şeyleri şahsen kendisi yaratmak isteyen kullanıcılar için Better Discord geniş bir alan sunuyor.

Better Discord nasıl indirilir?

• Adım #1: Buradaki irtibat üzerinden Better Discord internet sitesini açın.
  • Adım #2: İşletim sisteminize uygun bir yükleme evrakını indirin.
    • Discord resmi uygulaması bilgisayarınızda konseyi olmalıdır.
  • Adım #3: Heyetimi tamamlayın.
  • Adım #4: Discord hesap detaylarınizle giriş yapın.
  • Adım #5: Discord bir daha başlatılacak.
Better Discord eklentisini kullanmaya başlamak için üstteki adımları izlemeniz kâfi. Hangi işletim sistemini kullanıyorsanız ona uygun versiyonu ve Better Discord’un son sürümünü indirmeniz son derece kıymetli. olağan olarak, Better Discord sadece bir eklenti olduğu için kesinlikle bilgisayarınızda Discord resmi uygulaması şurası olmalıdır.

Better Discord temaları nasıl indirilir?

• Adım #1: Buradan Better Discord tema sayfasını açın.
  • Adım #2: Dilediğiniz temayı indirin.
  • Adım #3: İndirdiğiniz tema belgesini Better Discord tema klasörüne bırakın.
İndirdiğiniz Better Discord temaları, CSS olarak inerler. Yani kullanmak için kesinlikle uygun klasöre bırakmanız gerekiyor. Şayet tema çalışmıyorsa ya da birtakım sıkıntılar görüyorsanız bir daha indirmeyi deneyin. Hala çalışmıyorsa geliştiricisi ile irtibata geçerek sorun bildirebilirsiniz.

Better Discord eklentileri nasıl indirilir?

• Adım #1: Buradan Better Discord eklenti sayfasını açın.
  • Adım #2: Dilediğiniz eklentiyi indirin.
  • Adım #3: İndirdiğiniz eklenti belgesini Better Discord eklenti klasörüne bırakın.
İndirdiğiniz Better Discord eklentileri, CSS olarak inerler. Yani kullanmak için kesinlikle uygun klasöre bırakmanız gerekiyor. Şayet eklenti çalışmıyorsa ya da birtakım sıkıntılar görüyorsanız bir daha indirmeyi deneyin. Hala çalışmıyorsa geliştiricisi ile bağlantıya geçerek sorun bildirebilirsiniz.

Better Discord inançlı mi?

Better Discord resmi bir eklenti değil. Bu niçinle hiç kimse size Better Discord inançlıdır diyemez. Hatta Discord, bu biçimde bir eklenti kullandığınızdan haberdar olursa sizi süresiz olarak uzaklaştırabilir. Lakin kullanıcı yorumlarına baktığımız vakit Better Discord hakkında yapılmış rastgele bir şikayet olmadığını da söyleyebiliriz. bir daha de her vakit resmi uygulamaları kullanmak daha faydalı.

Kullanıcılarına epeyce daha farklı bir Discord tecrübesi sunmayı hedefleyen eklenti Better Discord nedir, özellikleri nelerdir, inançlı mi üzere merak edilen soruları yanıtladık ve bu eklenti hakkında bilmeniz gereken ayrıntılardan bahsettik. Better Discord kullanıyorsanız tecrübenizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.