Bizim adımıza: C# 10 ve .NET 6 ile ilgili güncel kitaplar

Womanne

Member
.NET 6, C# 10 ve Visual Studio 2022’nin tamamlanmış “RTM” sürümleri bu Pazartesi yayınlandı.

Yazdığım uzmanlık kitapları Salı gününden itibaren “RTM” standında PDF, Kindle ve kağıt sürümleriyle mevcuttur. Bu çeviklik mümkün çünkü ben

1. Önizleme aşamasından bu yana ürünleri kapsamlı bir şekilde örneklerle test etmekle kalmadım, aynı zamanda bunları dahili üretim uygulamalarında ve seçilen müşterilerde kullandım.
  2. www.IT-Visions.de şirketimiz artık kitapları kendisi yayınlıyor ve artık klasik BT kitap yayıncılarının birkaç ay süren üretim döngülerine bağlı değil.
.NET 6.0 RTM’de şu üç kitap mevcuttur:

1. C# 10.0 hızlandırılmış kursu: .NET Framework, .NET Core, .NET 5.0 ve .NET 6.0’da yazılım geliştirme için C# programlama dili söz dizimi
  2. Blazor 6.0 – Blazor WebAssembly, Blazor Server ve Blazor Desktop: .NET, C# ve Visual Studio kullanan modern tek sayfalı web uygulamaları ve hibrit çapraz platform uygulamaları
  3. Entity Framework Core 6.0 ile Modern Veri Erişim Çözümleri: .NET 6.0’da C# ile Veritabanı Programlama/Nesne İlişkisel Eşleme.
Bireysel satın almaya (PDF, Kindle ve PRINT) ek olarak, bir PDF kitap aboneliği de sunuyoruz: yılda 99 Euro’ya yalnızca mevcut baskıyı değil, aynı zamanda gelecekteki tüm kitap güncellemelerini ve uzantılarını da alırsınız.

C# 10, Entity Framework Core 6.0 ve Blazor 6.0 ile ilgili güncel ders kitapları

()

Haberin Sonu