C# 8.0 ve Entity Framework Core 3.0 ile ilgili güncel ders kitapları

Womanne

Member
Dotnet doktoru, C# 8.0 ve Entity Framework Core 3.0 ders kitaplarını 23 Eylül 2019’da yayınlanan son sürümlere güncelledi.

C# 8.0, ASP.NET Core 3.0 ve Entity Framework 3.0 ile .NET Core 3.0, 23 Eylül 2019’da yayınlandı (“Microsoft, .NET Core 3.0 ve C# 8.0 ile Yeni Bir Çağın Müjdecisi” makaleme bakın).

C# programlama dili ve OR-Mapper Entity Framework Core ile ilgili referans kitaplarım artık nihai ürün sürümleriyle güncel. Bu, geliştirme projelerimizde her iki ürünün ön izleme sürümlerini kapsamlı bir şekilde kullandığım için ve her şeyden önce, bu kitaplar artık geleneksel bir yayıncı tarafından yayınlanmadığı için (kitabın piyasaya çıkması genellikle taslağı gönderdikten sonra birkaç ay sürer) mümkün oldu. mağazalar), ancak kendi kendine yayınlanır.

C# 8.0 Cras Kursu Referans Kitabı, Dr. Holger Schwichtenberg

C# 8.0 hızlandırılmış kursu: .NET Framework, .NET Core, Xamarin ve Mono’da yazılım geliştirme için C# programlama dili söz dizimi

ISBN-10: 3934279325
Uzantı: 221 sayfa

C# hızlandırılmış kursunun yeni sürümü, tüm C# 8.0 dillerini içerir (null yapılamayan referans türleri, arabirimlerdeki standart uygulamalar, anahtar ifadeleri, dizin ve aralık işleçleri, eşzamansız akışlar, statik yerel işlevler, boş birleştirme ataması vb. Açık)

Entity Framework Core 3.0 ders kitabı, Dr. Holger Schwichtenberg

Entity Framework Core 3.0 ile modern veri erişim çözümleri: .NET Core’da C# ile veritabanı programlama

ISBN-10: 393427921X
Uzantı: 630 sayfa

Kitap ayrıca, OR eşleştiricisinin üçüncü sürümündeki yeni özellikleri de içerir (görünümlerin tersine mühendislik, geliştirilmiş LINQ’dan SQL’e çeviri, kaldırılan istemci değerlendirmesi, geçersiz kılınabilir referans türleri ve eşzamansız akışlar gibi C# 8.0 özellikleri için destek ve çok daha fazlası) sürüm 2.2’den bu yana birçok kırılma değişikliği gibi.

Okuyucuların yazarın tazminatı (veya yayıncının veya dağıtım kanalının marjı) hakkında yanlış fikirlere sahip olduklarını sık sık bulduğum için, ilgili dağıtım için satış fiyatlarına ek olarak bir yazar olarak benim için tazminatı da yazıyorum. kanal. Bu elbette vergi öncesi ücrettir.

()

Haberin Sonu