Christine Ebersole’nin Evi Neden Broadway Castoffs ile Donatılmış?

Idealed

Active member
Christine Ebersole’nin San Fernando Vadisi’ndeki kusursuz bir şekilde yenilenmiş bir yüzyıl ortası evinden Maplewood, N.J.’deki bir yan salon kolonisine uzanan yolculuğu, bir koca, üç çocuk ve yedi evcil hayvanı içeriyordu. Ancak 1990’ların sonlarında müşterisi adına dolar çevirmeyi aniden bırakan bir ajanla başladı.

İki kez Tony Ödülü sahibi olan 68 yaşındaki Bayan Ebersole (“42nd Street” ve “Grey Gardens” müzikalleri için) “40’lı yaşlarımın ortalarındaydım ve temelde benim için bittiği söylendi” dedi. CBS komedisi “Bob Hearts Abishola”nın üçüncü sezonunda bir yıldız. “İnanmadım çok şükür. Tanrı vergisi bir yeteneğe sahibim ve bunun iyi bir koruyucusu oldum. Kontrol edemediğim şeyler bedenim ve yüzümdü ve yerçekiminin etkisi – bu tür şeyler – ama yeteneğim değişmemişti. ”

Yakın zamanda vizyona giren “Licorice Pizza” filminde küçük ama göz alıcı bir role sahip olan Bayan Ebersole, “Yaşlı oyuncuların doğuya gittikleri kadar uzaklaştıklarını söylüyorlar, bu yüzden gitmem gereken yerin Doğu Kıyısı olduğunu düşündüm” diye devam etti. ”ve yeni standart koleksiyonu “After the Ball” Şubat ayında çıkacak. “Hepimizin sonu Çin’de olacak. ”

Mutfağın dışında “köşk” olarak bilinen bir oda, ailesiyle birlikte Maplewood, N.J.’de altı yatak odalı bir sömürgede yaşayan iki kez Tony Ödüllü aktör Christine Ebersole’nin en sevdiği levrektir. Kredi. . . Bill Moloney
<saat/>
<saat/>

Christine Ebersole, 68

Meslek:
Oyuncu ve şarkıcı

Çıkış yok: “Kocama yeni satın aldığımız evin resimlerini göstermek için Los Angeles’a döndüm ve onlara baktı ve ‘Eh, sanırım artık çok geç. ‘”

<saat/>

1999 yılında, Bayan Ebersole, 20’li yaşlarında ve 30’lu yaşlarının başında bir düzine yıl boyunca yaşadığı New York’u ziyaret ediyordu – önce Amerikan Dramatik Sanatlar Akademisi’nde bir öğrenci olarak, sonra bir Broadway gözüpek olarak – ve birisi sordu. Maplewood’u düşünmüş olsaydı.

Eh, hayır, Bayan Ebersole bunu düşünmemişti, çünkü daha önce televizyon için eski bir müzik direktörü olan kocası Bill Moloney’e açıkladığı gibi, “o köprülerden biri– olmak istemiyordu. ve tünel insanları. ”

Ancak aile finansmanı biraz daralmış ve New York apartman fiyatları stratosferdeyken, Bayan Ebersole tutumunu yeniden gözden geçirdi ve bir günde beş mülkünü gösteren bir komisyoncudan randevu aldı. Sonuncusu 1920’lerin sonlarında inşa edilen sömürgeciydi. “Bir tür enkazdı, ama ön kapıdan girdiğimde evde olduğumu hissettim” diye hatırladı. “Açıklaması zor ama bana büyüdüğüm Winnetka’yı hatırlattı. ”

Ebersole, “Blithe Spirit”in 2009 Broadway canlandırmasının açılış gecesini kocası, çocukları ve annesiyle kutladı. Yeterince yerinde bir şekilde, fotoğraf “Blithe Spirit” setinin bir parçası olan yan masada duruyor. Kredi. . . Bill Moloney

Tavşanlarla dolu mutfak hakkında neşeli olduğundan değildi (“Burada bizden önce yaşayan ve o mutfakla beş çocuk yetiştiren insanlara şapkam var; kahvaltı köşesine girmek için yanlara doğru yürümek zorundaydınız” ) veya klima ünitesinin ana hatlarını kırmızı boya ile çizmek, ahşap zeminleri muşamba ile döşemek ve oturma odasının bir duvarını kesmeyi içeren suni ahşap panellerle kaplamak gibi önceki sahipler tarafından verilen şüpheli tasarım kararları hakkında. şömine mantosu. Ama aslında, giderilemeyecek hiçbir kusur yoktu.

Ve bu arada, gizlenemeyecek hiçbir kusur yoktu. Bayan Ebersole, “Kemikler oradaydı,” dedi.

Bir ayna, kilim ve sandalyeler de dahil olmak üzere ilk mobilyalar, Nyack, N. Y.’de yaşayan ve onu bir gün arayan iyi arkadaşı Rosie O’Donnell’in izniyle geldi. “Christie, taşınıyorum” gibiydi. Eve gel ve bir kamyon getir'” diye hatırladı.

Parça parça, rol rol, maaş çeki, ev rehabilite edildi. Yeni bir manto kuruldu. Üçüncü kattaki banyodan esrarengiz bir şekilde kaybolan pençe ayaklı küvet değiştirildi. Salona kitaplıklar yapıldı. Kasvetli bodrum, banyolu ve evdeki en iyi duşa sahip bitmiş bir bodrum haline geldi. Aynı zamanda, Bayan Ebersole’nin, 1980 Broadway’de yeniden canlandırılan “Camelot”ta Richard Burton’ın karşısında Guenevere olarak saltanatı sırasında giydiği taç gibi bir hatıra deposudur. ”

“Onu çok sevdim” dedi Bay Burton için. “Babam çok güçlü bir figür olduğu için çok korkutucu olabilecek insanlarla anlaşabildiğimi düşünüyorum. En iyiden öğrendim. ”

Ebersole Hanım’ın 7 yaşında, evin üçüncü katındaki soyunma odasında bir fotoğrafı, annesine evden neden kaçtığını açıklayan bir notla birlikte asılı: Piyano dersi almak istemiyordu. Kredi. . . Bill Moloney

Çok kullanışlı Bay Moloney, ağaç evi arka bahçeye inşa etti ve mutfağın dışına inşa edilen ahşap panelli üç mevsimlik oda olan “köşkün” bazı son işlerini yaptı. Mutfağın kendisi açıldı ve bir yıldız cihazın etrafında yeniden düzenlendi: Los Angeles mağazası Antique Stove Heaven’dan 1949 O’Keefe & Merritt serisi.

“Bill ve ben, sadece bir kadranı çevirmek zorunda olduğunuz ve sobanın açık olduğu o döneme bayılıyoruz – basitliği ve her şeyin dayanacak hale getirildiği zaman” kalıcı hale getirilen şeyler, anne babasından miras kalan bir tavır. “Çok fazla süslemeye ihtiyaçları yoktu. Onlar için her şey kalite ve neyin yararlı olduğuyla ilgiliydi. ”

Aslen Ebersole Hanım’ın 10 yıldır ikamet eden annesinin yatak odası olan üçüncü kattaki çatı katı, şimdi Ebersole Hanım’ın giyinme odası. “Benim için çok büyük bir huzur alanı” dedi.

Hirschfeld karikatürü, sözde “putperestlik duvarı”na asılı birçok çerçeveli ödül ve Elizabeth Arden için eski dergi reklamlarının baskılarıyla kaplı katlanır ekran – Bayan Ebersole, 2017 Broadway müzikalinde cilt bakımı titanını oynadı. Savaş Boyası” – ana cazibe merkezleri gibi görünebilir. Ama en çok 10. yaş gününde anne ve babasının hediyesi olan sade ahşap masayı ve yine çocukluğundan kalma bir pint sallanan sandalyeyi seviyor gibi görünüyor.

Kıdemli Ebersoles, kızlarının ikinci el mobilya ve aksesuarları kucaklamasını kesinlikle takdir edeceklerdir. Bayan O’Donnell’in nakliyesinin yanı sıra, Los Angeles’taki Avusturya’ya geri dönen arkadaşlarının bir bürosu var; Maplewood’dan bir komşu ve oyuncu arkadaşı Eddie Korbich’ten bir oyun; Bayan Ebersole’nin iki yılda bir düzenlenen “Önemsiz Gün” olarak bilinen yerel bir etkinlik sırasında topladığı kafesli ahşap ve camdan bir dolap; ve yukarı Broadway’de bir kaldırımdan kurtardığı bir sandık.

Köpeği Lola ile kulübede oturan Bayan Ebersole, “Mülkümüz neredeyse yaz kampına benziyor” dedi. Kredi. . . Bill Moloney

Bazı elden teslim öğeler oldukça etkileyici bir kökene sahiptir. 2009 Broadway’de yeniden canlanan “Blithe Spirit”in setinin bir parçası olan bir ipek çiçek buketi, bir gümüş tepsi, bir ayaklı sehpa, bir piyano taburesi, oval çerçeveli bir çift botanik baskı ve dört yemek sandalyesi artık bir parçası. set chez Ebersole.

“Sanırım paralarını geri aldılar çünkü yapımcı bana ne istersem alabileceğimi söyledi, ben de her şeyi aldım. Daha önce 2002 Broadway yeniden canlandırması “Sekizde Akşam Yemeği” setinden birkaç sandalye çıkarmış olan Bayan Ebersole, ‘Anahtarları kapatın – Ebersole geliyor’ gibiydi” dedi. ”

Birleşik bir görünüm elde etmek için onları siyah-krem çizgili bir kumaşla döşeyen Bayan Ebersole, “Onlar bende, Rosie O’Donnell’den olanlar bende ve onlar bizim yemek odası takımımız oldular,” diye devam etti.

Maplewood, çocuklarının büyümesi için harika bir yer olduğunu söyledi. Okula yürüyerek gidebilir ve oyun arkadaşları bulmak için arka kapıdan dışarı çıkabilirler. Ayrıca, Bayan Ebersole’nin kendi başına biraz büyümesi için bir yer oldu. “LA’de farklı bir bakış açım vardı” dedi. “Sahip olduğunuz cihazlar başarınızın bir ölçüsüydü. Viking ocağımız, Viking buzdolabımız vardı. Sırada havuz vardı ama paramız bitti. ”

Bir bakıma, ailenin doğuya daha az göz kamaştırıcı bir şekilde döşenmiş mahallelere taşınmasıyla yeniden başlaması gerektiğini ekledi. Bunda yanlış bir şey yok. Bayan Ebersole, “Bu ev – kalıcı demek istemiyorum çünkü hiçbir şey kalıcı değil” dedi. “Diyelim ki, buradan bir adım önce çıkacağımız için güçlü bir ihtimal var. ”

Konut emlak haberleriyle ilgili haftalık e-posta güncellemeleri için buradan kaydolun. Bizi Twitter’da takip edin: @nytrealestate.