Davut 12 yaşında öldü

pembikeller

New member
O çağrıldı David Licata Favara eyaletinin Favara ilçesinde 12 yaşındaki erkek çocuk hayatını kaybetti. Agrigento, Guarino enstitüsünün spor salonunda basketbol oynarken. İddiaya göre genç adam fenalaşarak kalp krizi geçirdi.

Okulun spor salonunda oynarken hasta olan Favara: Davide’e veda

İlk yeniden yapılandırmaya göre, 12 yaşındaki dün gece basketbol oynuyordu. başında şiddetli ağrı ile kendini hasta hissederdi. Spor salonunun oyun sahasının ortasında, hemen yardım haber veren arkadaşlarının inanılmaz bakışları altında yere yığıldı. Ambulans birkaç dakika sonra geldi ama hastaneye yapılan umutsuz koşuşturmaya rağmen kalbi çoktan atmayı bırakmıştı. Nöbetçi sulh hakiminin emrindeki cenaze, otopsi yapılmak üzere Agrigento’daki San Giovanni di Dio hastanesinin morguna kaldırıldı. Sağlık personelinin yanı sıra Tenenza di Favara jandarmaları da olay yerine müdahale etti.

Savcı soruşturma açtı. Çocuğun rekabetçi faaliyeti için uygunluk sertifikaları, otopsi muayenesinden çıkacak olanla alakalı olacak. Şu anda herhangi bir suç belirlenmemiştir. Bu sırada Sicilya kasabasında yayılan haberler, dostları ve akrabaları umutsuzluğa sürükledi. Belediye başkanı Antonio Palumbo, «Yönetim ve temsil ettiğim topluluk adına, aileye kurumsal ve kişisel yakınlığımı ifade ediyorum. Korkunç bir gerçek, boğazımdaki kelimeleri kıran çok büyük bir acı. Çocuğun cenazesinin olduğu gün kentte yas ilan etmek için belgeleri hazırlıyoruz.