Napoliten katil, kuzeni Floriana’nın öfkesi tarafından öldürülen şef

pembikeller

New member
“Seni piç kurusu, dört çocuk babası kuzenimin canını alıyorsun. Sen aşağılık bir varlıksın.” Hala şokta. Floriana Saniyeiki gün önce Instagram’da bir gönderi yayınlayan eski bir Big Brother yarışmacısı, Manuel Costa’nın öldürüldüğünü öğrendikten sonra.

Napoliten katil, kuzeni Floriana’nın öfkesi tarafından öldürülen şef

Şef, sahibi olduğu yer olan Osteria degli Artisti’nin önünde, Germano Sommeiller aracılığıyla arabasında öldürüldü. Başına kurşun sıkarak onu öldürmek için 43 yaşında Fabio Giaccioaslen Napoli.

Floriana’nın gönderisine “Tanrı yaptıklarınızdan dolayı sizi ödüllendirsin… dünyevi ama aynı zamanda ilahi adalet olacak” diye devam ediyor. Eski gieffina kulübe sık sık gelirdi ve birkaç kez ailesi tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklere katılmıştı.

Cinayetin arkasında 100 bin euroluk anlaşma

Katil – şimdi Regina Coeli hapishanesinde – cinayetten hemen sonra az önce yaptıklarını itiraf ederek polise teslim oldu. Müfettişler, ekonomik bir borç da dahil olmak üzere çeşitli hipotezleri araştırıyor olsalar bile, gerekçe hala açıklığa kavuşturulacak.

Bu konuda Cumhuriyet münhasıran anlatır kurbanın bir arkadaşına göndereceği mesaj, Giaccio ve erkek kardeşi ile görüşmesini anlattığı.

“Mayıs ayında bana 100.000 Euro vermesi konusunda anlaşmıştık. Ama bu 100.000 avro, ben onu açacak duruma getirene kadar bana verilmeyecek. Ona bunun bana bağlı olmadığını, sana bağlı olduğunu söyledim” diyor şef. “Fabio’nun erkek kardeşi bana tuzak kurdu, o bana her şeyi yapıyor ve tekliflerde bulunuyor. Size sağırları veriyoruz ama önce yeri açın. Bir ay içinde yeri işler hale getirirsen… o zaman sana parayı veririz. Dinle dedim: en son aldığında anahtarları bana verdi ve gitti”.

Uygulamada, şefe yapılacak teklif, 100 bin avroluk bir yatırımla, kendisinin yanındaki Metropolis’i ondan kiralamaktı. Giaccio zaten geçen Haziran ayında Costa tarafından yönetilmişti. Daha sonra Aralık ayında ayrıldı, ancak şeften harcadığı parayı, yaklaşık 30.000 Euro’yu istemeye devam edecekti.