.NET BASTA konferansına kayıt için %15 indirim kodu

Womanne

Member
Almanya’nın en büyük .NET konferansı “BASTA”, 17-21 Eylül 2012 tarihleri arasında Mainz’de gerçekleşecek. 1998 yılından beri öğretim görevlisi olarak yer almaktayım ve ayrıca uzun yıllar ‘Danışma Kurulu’ ile ilgili içeriklerde bulundum.

Duyuru

Organizatör BASTA, müşterilerimiz ve okuyucularımız için toplam katılım fiyatı üzerinden %15’lik özel bir indirim uygulama nezaketini göstermiştir. Bu indirimden yararlanmak için “dotnetframework” indirim kodu ile kayıt olmanız gerekmektedir. Online kayıt olurken indirim kodunu alabilirsiniz.
ayrı bir alana girin (kayıt son onayından kısa bir süre önce). Faks kaydında bunun için ayrı bir alan yoktur. Lütfen notu buraya göze çarpan bir yere koyun
Not “Code:dotnetframework %15 indirim”. Organizatör bunu dikkate alacaklarına dair bize güvence verdi. Bu arada, 2 Ağustos’a kadar indirim koduyla birleştirilebilen “Erken Kayıt” fiyatları hala var!

Bu yılki BASTA konferansının özel odak noktası, Windows 8 ile birlikte önem kazanan yeni teknolojilerdir: Metro tarzı arabirimler, JavaScript, C++ ve mobil geliştirme. C#, WPF/Silverlight veya .NET 4.5’e yükseltme gibi klasik .NET konuları, konferans programında bulut bilgi işlem, Team Foundation Server (TFS) veya çevik geliştirme yöntemleri kadar yaygın olarak kabul edilmektedir.

Aralarında Dr. Joachim Fuchs, Daniel Greitens, Jörg Neumann, Jörg Krause, Matthias Fischer, Raphael Schwarz, Rainer Stropek ve Manfred Steyer gibi IT Visions uzman ağından meslektaşların da bulunduğu 120’den fazla ders var. Ben de Pazartesi ve Cuma günleri bir atölye çalışması düzenliyorum, Web Geliştirme Günü’nde (Salı) ASP.NET Webforms 4.5 üzerine bir konuşma ve Veri Erişim Günü’nde (Perşembe) ADO.NET Entity Framework 4.5 üzerine bir konuşma yapıyorum.

()

Haberin Sonu