TechEd Europe 2009 iki yerine yalnızca bir hafta

Womanne

Member
Geçtiğimiz iki yıldan ve Avrupa TechEd 2009 için başlangıçta planlanandan farklı olarak, geliştiriciler ve yöneticiler için TechEd etkinlikleri bir hafta içinde (9-13 Kasım 2009) yeniden gerçekleştirilecek. Microsoft aşağıdaki gerekçeyi sunmaktadır: “Birleşik etkinlik formatına geri dönüş, bu belirsiz ekonomik dönemde bir hafta süren bir etkinliği tercih eden geliştiricilerden ve BT profesyonellerinden oluşan izleyici kitlemizden gelen geri bildirimlere dayanıyor.”

Duyuru

Bunun çok olumlu olduğunu düşünüyorum çünkü bana her iki etkinlikten de en iyi şekilde yararlanma fırsatını bir kez daha veriyor. Temelde bir geliştirici olmama rağmen, projelerimizde ve Windows PowerShell alanındaki çalışmalarım aracılığıyla (örneğin, Haberler Verlag ile birlikte PowerShell eğitim kursları, PowerShell kitabım ve Web PowerShell web sitem) altyapı ile birçok temas noktam var.

Bu arada, TechEd Europe’tan bir hikaye var. Almanya’da ikinci kez düzenlenecek olan etkinlik, 10 yıl sonra yalnızca Amsterdam ve Barselona’da gerçekleştirilecek.

()

• Bournemouth 1994
  • 1995Hamburg
  • 1996 Güzel
  • 1997 Güzel
  • 1998 Güzel
  • 1999Amsterdam
  • 2000 Amsterdam
  • 2001Barselona
  • 2002Barselona
  • 2003Barselona
  • Amsterdam 2004
  • Amsterdam 2005
  • 2006 Barselona (ilk kez daha önce bağımsız olan Microsoft BT Forumu ile birlikte)
  • 2007 Barselona (TechEd geliştiricileri ve yöneticiler için Microsoft BT forumu tarafından iki hafta içinde ayrıldı)
  • 2008 Barselona (TechEd geliştiricileri ve yöneticiler için Microsoft BT forumu tarafından iki hafta içinde ayrıldı)
  • Berlin 2009 (geliştiriciler ve yöneticiler bir hafta içinde tekrar bir arada)

Haberin Sonu