Bir e-Kitap olarak yayınlanan “Windows Scripting” kitabı

Womanne

Member
Kitaplarımın e-kitap olarak da bulunup bulunmadığı bana tekrar tekrar soruluyor. Bu arada, geçenlerde Addison-Wesley-Verlag’ın “Windows Scripting” kitabımın beşinci baskısını bir e-kitap olarak DVD’de, 2007’deki iki ciltlik kılıflı baskı baskısı tamamen tükendikten sonra çıkardığını keşfettim, ancak yine de talep vardı. . 1512 sayfalık kitap, basılı kitapla aynı fiyata (79,95 Euro) ISBN 978-3-8273-6241-4 altında mevcuttur. E-kitap, kırtasiye kitapçılarında veya İnternette (örneğin Amazon’da veya Addison-Wesley çevrimiçi kitapçıda) mevcuttur.

Duyuru

Bu benim için daha da heyecan verici oluyor çünkü yayıncı ile yazar arasındaki sözleşmede açıkça belirtildiği gibi: “Eserin tamamının e-kitap olarak yayınlanması ancak yazarın izniyle mümkündür”.
🙂

Bu arada, şu anda basılı çalışmanın yeni bir versiyonu üzerinde çalışıyorum. Altıncı sürüm, Windows 7, Windows Server 2008 Sürüm 2 ve Windows PowerShell 2.0’ı içerecektir. Yayın tarihi konusunda Microsoft’a katılıyorum: “Hazır olduğunda gönderilir!” Ne de olsa, özel EDP kitapları yazmak Almanya’da sadece bir hobi.

()

Haberin Sonu