Çizgi roman ikilisi “Pio ve Amedeo”dan Pio D’Antini için yas: babası öldü

pembikeller

New member
için yas Pio D’Antini“Pio ve Amedeo” ikilisinin Apulian komedyeni: öldü onun babası, bir süredir hasta. Oyuncu, haberi Instagram’da birlikte bir fotoğrafını bir mesajla birlikte yayınlayarak kendisi verdi.

Çizgi roman ikilisi “Pio ve Amedeo”dan Pio D’Antini için yas: babası öldü

Pio, “Merhaba baba, merhaba aşkım … acı çekmeyi bıraktın ve belki de bu gün gerçekten istediğin buydu, hepimiz için çok üzücü, sadece teşekkür etmek istiyorum”, diye yazıyor Pio.

“Teşekkür ederim çünkü beni dünyaya getirdin – komedyen devam ediyor – teşekkür ederim çünkü bana her seferinde sonsuz bilgelikle doğru tavsiyeyi verdin … teşekkür ederim çünkü bana sadakati öğrettin … sen harika bir adamdın, bir adamdı diğer zamanların”. Oyuncuyu bu üzücü günde yakın hissettirmek için bu saatlerde çok sayıda yorum ve taziye sözleri geldi.

“Sana en çok benzeyenin ben olduğumu söylüyorlar… Gurur duyuyorum baba! bugünden itibaren hepimizin yukarıdan bizi koruyacak bir meleği olacak… iyi yolculuklar baba… Ben kendi adıma, gökyüzüne her baktığımda bir yıldız bulacağım, en güzeli, Pio D’Antini’nin gönderisinde, en ışıltılı ve onu “en iyi halimde” sizin beğendiğiniz şekilde fotoğraflamaya çalışacağım… Komedyen, “Seni seviyorum hayatım … bu yüzden bana Noel günü kendini soyarak söyledin … Seni hayatım seviyorum … iyi yolculuklar ve bana her zaman doğru yolu göster”, diye bitiriyor komedyen.