Revo Uninstaller Ne İşe Fayda, Nasıl Kullanılır?

Epiclife

Member
Windows işletim sistemine sahip bilgisayarımıza onlarca yazılım yükler ve kaldırırız. Kaldırma süreci için Windows’un dahili program kaldırma aracı birden fazla vakit kafidir. Lakin birtakım yazılımlar sistemin farklı klasörlerinde iz yani artık belgeler bırakır. Bu belgelerden kurtulmak ve geride hiç bir iz bırakmadan program silmek için Revo Uninstaller yazılımını fiyatsız olarak kullanabilirsiniz.

bir fazlaca kullanıcı için Revo Uninstaller üzere bir yazılım kullanmak epeyce gerekli görünmeyebilir lakin bir türlü silemediğiniz bir programla karşılaştığınız vakit bu yazılımın bedelini anlayacaksınız. Son derece sıradan bir arayüze sahip olan Revo Uninstaller, kolaylıkla kullanılabiliyor. Gelin Revo Uninstaller nedir, ne işe fayda, nasıl kullanılır ve en kıymetlisi inançlı mi üzere merak edilen soruları yakından inceleyelim.

Revo Uninstaller nedir, ne işe fayda?

Revo Uninstaller, VS Revo Group tarafınca geliştirilen ve Windows işletim sisteminin dahili program kaldırma aracına alternatif olarak üretilmiş bir yazılımdır. Temel olarak Windows aracı ile birebir nazaranvi yapar, program kaldırır. Fakat dahili program kaldırma aracının tam olarak silemediği programları da kaldırabilir.

bir epeyce uygulama Windows program kaldırma aracı ile problemsiz bir biçimde silinebilir. Lakin kimileri, sistemin bir hayli farklı klasöründe iz yani artık belge bırakabilir. Revo Uninstaller ile tüm bu programları geride hiç bir iz bırakmadan silebilir ve geride hiç bir artık evrak kalmadığından emin olabilirsiniz.

Revo Uninstaller nasıl kullanılır?

• Adım #1: Buradan Revo Uninstaller yazılımını indirin ve heyetimi tamamlayın.
  • Adım #2: Yazılımı açın.
  • Adım #3: Silmek istediğiniz programı seçin.
  • Adım #4: Moderate modunu seçin.
  • Adım #5: Silme sürecini tamamlayın.
  • Adım #6: Revo Uninstaller yazılımını yeniden açın.
  • Adım #7: Scan butonuna tıklayın.
  • Adım #8: Yazılımın bilgisayarınızı taramasına müsaade verin.
  • Adım #9: Silinen programla ilgili iz bulmadıysa süreç tamam.
  • Adım #10: Silinen programla ilgili iz bulduysa silme sürecini onaylayın.
Revo Uninstaller yazılımı ile Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızdaki programları geride rastgele bir iz yani artık belge bırakmadan silmek için üstteki adımları izlemeniz kâfi. Kelam konusu programı sildikten daha sonra tarama süreci yapmanız son derece kıymetli zira yazılım fakat o biçimde artık belgeleri bulabilir.

Silme modunu moderate olarak seçmeniz öneriliyor. Lakin bu modda silme sürecini tamamlayamıyorsanız farklı modları tercih edebilirsiniz. Revo Uninstaller ile gerçekleştirdiğiniz silme süreci daha sonrası kelam konusu programın bilgisayarınızdan büsbütün kaldırılacağını ve en temel bilgilerin bile silineceğini unutmayın. Yükleme belgeniz var ise sildiğiniz programı bir daha yükleyebilirsiniz.

Revo Uninstaller yazılımının fiyatlı ve fiyatsız versiyonları bulunuyor. Fiyatsız versiyonu ile birebir anda sadece bir program silebilirsiniz. Revo Uninstaller, hiç bir programı silinmeye zorlayamaz. Düşük boyutlu olması niçiniyle bir epeyce bilgisayarda muvaffakiyetle çalışabilir. Temel kullanım haricinde farklı hizmetler almak istiyorsanız yazılımın fiyatlı versiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Revo Uninstaller inançlı mi?

Revo Uninstaller program kaldırma yazılımı hakkında şu an için yapılmış rastgele bir şikayet yok. Bu niçinle inançlı olduğunu söyleyebiliriz. Lakin Revo Uninstaller yükleme belgesini hangi kaynaktan indirdiğinize dikkat edin. Sağlam olmayan kaynaklardan indirdiğiniz yükleme belgeleri yanında birtakım berbat maksatlı yazılımlar ve virüs taşıyan belgeler da getiriyor olabilir.

Revo Uninstaller kullanmalı mıyım?

Revo Uninstaller üzere bir yazılım kullanmak büsbütün kullanıcının insiyatifine kalmış bir durumdur. Zira hem Windows tıpkı vakitte öteki işletim sistemleri dahili olarak bir program kaldırma aracı sunar. İşletim sistemleri tarafınca sunulan program kaldırma araçları birden fazla program üzerinde tesirli bir kaldırma süreci sunarlar.

Bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz kimi programlar, uygulamalar, yazılımlar ve oyunlar sistemin dört bir köşesine yayılır ve temel ayarlar üzerinde değişiklikler yaparlar. Bu cins programlar makus niyetli değildir lakin kolay kolay silinmezler. bu biçimde bir durumla karşılaştığınız vakit elle arama yapmak yerine Revo Uninstaller yazılımını kullanarak geride kalan tüm izleri yani artık evrakları otomatik olarak ortadan kaldırmanız mümkün.

Geride hiç bir iz bırakmadan program silmenizi sağlayan Revo Uninstaller nedir, ne işe fayda, nasıl kullanılır, inançlı mi üzere merak edilen soruları yanıtladık ve bu yazılım hakkında bilmeniz gereken ayrıntılardan bahsettik. Revo Uninstaller kullandıysanız tecrübenizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.