Yeni özel kitap: “.NET 8.0 Güncellemesi”, .NET 7.0'a kıyasla yenilikleri açıklıyor

Womanne

Member
Bazı okuyucuların isteği üzerine .NET 8.0'ın tüm yeni özelliklerini kompakt ve ekonomik bir kitapta (186 sayfa, 9,99 Euro'dan başlayan fiyatlarla) özetledim. .NET 8.0 Güncellemesi, daha önce .NET 7.0 ile çalışmış olan geliştiricilere yönelik bir geçiş kitabıdır. Birçok pratik program kodu örneğini kullanarak .NET 8.0'ın aşağıdaki alanlardaki yeniliklerini sistematik olarak sergileyin:

Duyuru

(Resim: www.it-visions.de)

Dr. Holger Schwichtenberg, 53 tanınmış uzmanıyla danışmanlık, eğitim ve yazılım geliştirme yoluyla çok sayıda orta ve büyük ölçekli şirketi destekleyen www.IT-Visions.de uzman ağının teknik direktörüdür. Çok sayıda ulusal ve uluslararası konferansa katılımı, 90'dan fazla uzmanlık kitabı ve 1.500'den fazla uzmanlık makalesi sayesinde Holger Schwichtenberg, .NET ve web teknolojileri konusunda Almanya'nın en tanınmış uzmanlarından biridir.

• .NET 8.0 SDK Araçlarındaki yenilikler
  • C# 12.0'daki yenilikler
  • .NET 8.0 Sınıf Kitaplığı'ndaki yenilikler
  • Entity Framework Core 8.0'daki yenilikler
  • Blazor 8.0'daki yenilikler
  • ASP.NET Core 8.0'daki yenilikler
  • .NET 8.0'daki GUI çerçeveleri (WPF, Windows Forms, MAUI) için yeni özellikler
Yeni kitap aşağıdaki dağıtım kanalları aracılığıyla çeşitli formatlarda mevcuttur:

Amazon.de'de basılmıştır: €14,99

Amazon.de'de Kindle e-kitabı: 9,99 €

www.IT-Visions.de adresindeki PDF (AVRO cinsinden fatura yoluyla): 14,99 €

Leanpub.com aracılığıyla PDF (kredi kartı veya PayPal aracılığıyla ABD doları cinsinden ödeme): 14,99 ABD Doları

(harita)

Haberin Sonu